Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

KK Zlatorog Laško - Mesarija Prunk Sezana Tahminler

Yenile
Bitmiş 22/11 13:00

Maç tahminleri

22/11/2023

KK Zlatorog Laško

13:00

Mesarija Prunk Sezana

Bet:1x2 - K1

Oranlar:1.38

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.11.2023 18:40

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
KK Zlatorog Laško
ZLA - %
Mesarija Prunk Sezana
MES - %

Bahis ipuçları

Mesarija Prunk Sezana

2 / 3 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Mesarija Prunk Sezana 'si

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2

KK Zlatorog Laško

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların KK Zlatorog Laško 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

KK Zlatorog Laško

3 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların KK Zlatorog Laško 'si

Mesarija Prunk Sezana

2 / 3 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Mesarija Prunk Sezana 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

KK Zlatorog Laško

1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

Mesarija Prunk Sezana

1 / 3 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

Mərc:1x2 - X

KK Zlatorog Laško

3 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların KK Zlatorog Laško 'si

Mesarija Prunk Sezana

2 / 3 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Mesarija Prunk Sezana 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

KK Zlatorog Laško

3 / 10 tüm müsabakalarda son maç KK Zlatorog Laško yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Mesarija Prunk Sezana

2 / 3 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Mesarija Prunk Sezana 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.11.2023 18:40